Mieszkania

Apartamenty pełne emocji

Kameralną przestrzeń w spokojnej części Przymorza Małego wypełniają dwa 3-piętrowe budynki. Otula je zieleń z zaaranżowanym na potrzeby mieszkańców placem rekreacyjnym, a od reszty świata oddziela dyskretne ogrodzenie. Harmonijna i elegancka architektura obiektów doskonale wtapia się w przyjazne dla życia otoczenie. Tutaj zrobisz zakupy, ale też zrelaksujesz się na codziennym spacerze. Zamienisz parę słów z miłym lokatorem albo całkowicie oddalisz się od ludzi. Tutaj masz dostęp zarówno do usług i szybkiej komunikacji, jak też pełnego słońca i wolnej przestrzeni. Poczułeś już ten klimat? Zatem z Apartamentami Eureka musisz zapoznać się bliżej.

W ofercie

thumb

Mieszkania 2 pokojowe

Czytaj więcej
thumb

Mieszkania 3 i 4 pokojowe

Czytaj więcej
thumb

Apartamenty 5 pokojowe

Czytaj więcej
thumb

Lokale użytkowe

Zobacz

Dzielnica, która zachwyca…

Przymorze jest uznawane za wzór dla innych dzielnic Gdańska. Rejon ten może poszczycić się rozległymi terenami zielonymi i ścieżkami rowerowymi. Bezpośrednie sąsiedztwo morza umożliwia spacery po plaży, jak też kształtuje przyjazny mikroklimat. Jednocześnie znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do życia – od sklepów i restauracji po szkoły i gabinety lekarskie. Ponadto Przymorze jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta.

Edukacja Edukacja

900 m
Uniwersytet Gdański
3.6 km
AWFiS
5.8 km
Politechnika Gdańska

Praca Praca

240 m
Park Biznesowy
1 km
Oliwa - Centrum biznesowe
1 km
Centrum biznesowe

Rozrywka Rozrywka

750 m
Kino
4 km
Plaża
4 km
ZOO

Zakupy Zakupy

750 m
Hipermarket
750 m
Centrum alfa
2 km
Galeria, hipermarket

Komunikacja Komunikacja

700 m
SKM
800 m
Tramwaj
550 m
Autobus

Sport Sport

1 km
Siłownia
1 km
Basen
900 m
Lodowisko

Wysoki standard wykończenia

Apartamenty Eureka to połączenie komfortu i funkcjonalności. Inwestycja powstanie przy wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych rozwiązań, jak cichobieżne windy w szybach windowych oddylatowanych od ścian mieszkań, system wentylacji mechanicznej w indywidualnych dla każdego mieszkania kanałach wentylacyjnych czy duża podziemna hala garażowa, która zmieści miejsca postojowe i piwnice dla każdego mieszkania. Szklane części balkonów pozwolą na zamknięcie lub otwarcie własnej dodatkowej przestrzeni. Mieszkania zostaną wyposażone w wysokiej klasy okna z 3-szybowym szkleniem, drzwi antywłamaniowe oraz wideodomofony, a mieszkania parterowe w rolety zabezpieczające okna. Niezawodne instalacje umożliwią spokojne życie bez trosk o niespodziewane awarie. Każdy z apartamentów został ergonomicznie zaplanowany, aby każdy metr w pełni służył jego lokatorom.
investing
1994 Od 1994 r. na rynku
12 Zrealizowanych inwestycji na terenie Trójmiasta
969 Sprzedanych mieszkań, domów i lokali usługowych

INWESTING to firma inwestorsko-budowlana, która nieprzerwanie kontynuuje swoją działalność od 1994 roku.

Na rynku wyróżnia nas ponad 20-letnie doświadczenie, a także doskonale współpracujący ze sobą zespół, który dba o każdy szczegół oddawanych do użytku domów i mieszkań. Od początku istnienia jesteśmy związani z Trójmiastem. Przyczyniamy się do kształtowania pomorskiego krajobrazu miejskiego, tworząc zespoły mieszkaniowe dobrze skomunikowane z centrum, a jednocześnie położone na czystych, zielonych terenach. Stawiamy na sprawdzone, tradycyjne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. W ten sposób gwarantujemy zdrowie, bezpieczeństwo i komfort przyszłym lokatorom. Do realizowanych przedsięwzięć podchodzimy z najwyższą starannością, a także ogromną pasją. Najważniejsze jest dla nas Państwa przyszłe mieszkaniowe dobro.

www.inwesting.com.pl

image
image
image